Розподільчі пристрої напругою 6(10)-35 кВ

Будівельно-монтажна компанія ТОВ «Елпромпроект» розробляє, виготовляє, поставляє, монтує і вводить в експлуатацію розподільчі пристрої напругою 6(10)-35 кВ будь-якої конфігурації за електричними схемами та технічним завданням Замовника.


Image

КРУ-1-S (виробництво ТОВ «Елпромпроект»)

Комплектні розподільчі пристрої призначені для комплектації розподільчих пристроїв (РП) і тупикових підстанцій (ТП) напругою 6 кВ, 10 кВ, 20 кВ, 35 кВ змінного струму, частотою 50 Гц, номінальний струм збірних шин до 3150 А, систем з ізольованою нейтраллю, які встановлюють у районах із помірним кліматом усередині приміщень (від - 25 °С до +40 °С). Може встановлюватися в капітальній будівлі або швидкомонтованій будівлі модульного типу.

Комірка комплектується вакуумними вимикачами серії SION 3АЕ5 (Siemens)

Релейний захист на базі мікропроцесорних пристроїв: SIEMENS, АВВ, МРЗС, SCHNEIDER ELECTRIC

КСО-393 (виробництво ТОВ «Елпромпроект»)

Комірки збірні одностороннього обслуговування серії КСО 393 напругою 6кВ, 10кВ, 20 кВ, номінальним струмом до 1600А одностороннього обслуговування.

Комірка комплектується вакуумними вимикачами серії SION 3АЕ5 (Siemens)

NXAIR (виробництво SIEMENS)

ТОВ «Елпромпроект» поставляє розподільчі пристрої з повітряною ізоляцією напругою 7,2кВ, 12кВ, 24кВ, 40,5кВ, номінальним струмом збірних шин до 4000 А двохстороннього або одностороннього обслуговування.

Наша компанія виконує монтаж вторинних кіл релейних шаф комірок NXAIR за індивідуальними схемами Замовника з використанням будь-яких пристроїв релейного захисту.

8DA/DB (виробництво SIEMENS)

ТОВ «Елпромпроект» поставляє КРУЕ з вакуумними вимикачами напругою 12кВ, 24кВ, 40,5кВ, номінальним струмом збірних шин до 5000А та виконує монтаж вторинних кіл релейних шаф комірок КРУЕ за індивідуальними схемами Замовника з використанням будь-яких пристроїв релейного захисту.